PVP SUNUCU HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

pvp sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

pvp sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Yekta core örgüsına malik 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Birlik core örgüsına ehil 1 hat bağırsakin verilen maksimum rakamdır.

On PVP servers you need to aware of the potential riziko of getting killed by other players and your gear looted.

Tevhit hizmet çalışmasının sonunda, sunucu birleştirmesinin ne dönem başlamış olacağına ferdî olarak hüküm verebilirsiniz: İlk giriş yapmış olduğunız anda, birleştirme dâhilin otomatik olarak bekleme listesine eklenirsiniz.

Putty giriyor. Putty SSH temassı sağlayıcı bir programdır. Putty ile online olduktan sonrasında attığınız server filesin ortamında bulunan baslat.sh ve start.sh üzere dosya olması gerekli oyuna bu dosya ile start vereceğiz.

cd /usr/game yaptıktan sonra sh start.sh komutunu giriyoruz bize muhtemelen kaç ch açılmasını sormuş olacaktır seçeceksiniz ve 2 3 dk içerisinde kumar açılacaktır daha çok client ile oyuna giriş yapabilirsiniz. Client dedimde aklıma pack geldi packdeki düzenlemeleri ise 

Otantik Metin2'ye skolastik clientle girmeye çkızılıştığınızda size versiyon hatası verir ve oyundan atar. Bizde bu özelliği faal hale getireceğiz.

Siteye girdiğimde direk mesajlara cevap veren dayak ekibi parayı yatırdıktan sonra günde sadece selamlarımıza cevap veriyorlar.

Şöyle açıklayacağım. Bundan 5yıl önce Nostale sanarak bir oyuna saksılamıştım ve daha geçen sene bıraktım. Oyunun kendi official sunucusunu oynuyordum. Ve benim gibi biraşkın hileci katılıp pvp sunucusu var mı diye mesafeştırmaya koyulmuştu. Bulduk ancak bu sunucuların sitesinde şunun kadar bir mesaj ovayordu. ' Bu site Nostale Gameforge'un mukavelename kaydı sonucu telif hakkına aykırı geldiği karınin kapatılmıştır' gibi bir düşünce yazgıyordu.

Aktivite sunucusuna en sağlıklı şekilde hazırlanmanız kucakin an krediı ile uygun sunucularda şu ön etkinlikleri sarrafiyelattık:

Bu paket ile yan göz at yana ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını seçmek bağırsakin Tıklayın

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin başarımı ciğerin vacip olan mukayyetmlar ve yayımcı ki koca teknolojik otomobil ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sıkça Sorulan Sorular

Yeni nesil donanımlar, SSD disk performansı ve 10 Gbit Network ile en hızlı kaşkariko hazzı , en koca uptime garantisi.

Yalnız bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve başka tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

metin2 pvp serverler

Report this page